Zamknij

Ukraina: Ciało trzylatka w walizce. Miało liczne ślady pobicia

28.06.2019 13:15
Ukraina: Ciało trzylatka w walizce. Miało liczne ślady pobicia
fot. Facebook.com/policebukovyna

Tragiczne odkrycie w miejscowości Czerniowce na Ukrainie. W porzuconej w zaroślach walizce znaleziono zwłoki trzylatka. Na ciele dziecka znajdowało się wiele śladów pobicia. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebook

Jak informują ukraińskie media, 27 czerwca około godziny 21:00 policja w Czerniowcach otrzymała infrormację o porzuconej walizce w zaroślach, nieopodal niedokończonego hipermarketu na obrzeżach miasta. Na miejscu śledczy znalaźli ciało martwego chłopca, w wieku około trzech lat. 

Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie domniemanego morderstwa chłopca. W sprawie pojawią się pierwsze poszlaki. Jeden z mieszkańców Czerniowców widział dwóch mężczyzn przechodzących obok jej domu, którzy mieli przy sobie czerwoną walizkę. Funkcjonariusze zapewniają, że nie bagatelizują żadnego tropu. 

Zobacz także

To kolejna śmierć dziecka, która wstrząsnęła opinią publiczną u naszych wschodnich sąsiadów. Kilka dni temu na radiozet.pl pisaliśmy o sprawie 11-letniej Darii, której ciało znaleziono w szambie. Dziewczynka zaginęła tego samego dnia, gdy w Mrowinach ostatni raz widziano 10-letnią Kristinę.

RadioZET.pl//tsn.ua