Zamknij

Ukraina: Sąsiad porwał dwóch nastolatków. ”Byli torturowali przez półtora dnia”

23.07.2020 09:14
Porwanie
fot. YouTube.com/оліція Дніпропетровщини

Horror nastolatków w miejscowości Krzywy Róg na Ukrainie. Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy uprowadzili chłopców w wieku 14 i 16 lat, a następnie torturowali w garażu przez półtora dnia. 

Dwóch chłopców w wieku 14 i 16 lat zostało uprowadzonych w sobotę wieczorem. 20 lipca o poranku rodzice zgłosili na policję zaginięcie nastolatków. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Śledczy odkryli, że w sprawę zaginięcia chłopców może być zamieszanych trzech mieszkańców miasta, w tym ich sąsiad. 

Uwięzionych nastolatków odnaleziono w garażu w powiecie Pokrowskim. Chłopcy byli wycieńczeni. Z wieloma obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. 

Zobacz także

Jak relacjonują ukraińskie media, motywem porwania dwóch nastolatków miała być rzekoma kradzież narzędzi z garażu. Trzech mężczyzn zaatakowało chłopców na osiedlu. Napastnicy włożyli nastolatków do bagażnika BMW i wywieźli do lasu, gdzie zaczęli ich bić i torturować. Pobitych chłopców przewieziono i uwięziono w garażu jednego z zatrzymanych mężczyzn. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl