Zamknij

Uczennica złamała rękę. Zamiast wezwać pogotowie, nauczycielka zrobiła okład z mrożonej ryby

13.01.2022 21:21
Ukraina
fot. Twitter/BuckarooBanzai (screen)

Do szokującej i kuriozalnej sytuacji doszło w jednej ze szkół niedaleko Odessy na Ukrainie. Po tym, jak uczennica złamała rękę w trakcie zajęć WF-u, nauczycielka, zamiast wezwać pogotowie, zrobiła jej okład z mrożonej ryby zabranej ze stołówki. Z kolei dyrekcja placówki miała w pierwszej kolejności nie poinformować rodziny poszkodowanej dziewczynki. 

W sieci krąży nagranie, będące fragmentem programu informacyjnego wyemitowanego niedawno w jednej z ukraińskich telewizji. Pokazano w nim historię z miejscowości niedaleko Odessy, która u niektórych wzbudzi śmiech, u innych szok i zażenowanie. Filmik udostępnił go użytkownik Twitter o ksywce "BuckarooBanzai". 

Uczennica złamała rękę. Nauczycielka zrobiła jej okład z mrożonej ryby

Materiał opowiada historię incydentu z udziałem uczennicy jednej ze szkół, która złamała rękę, przebywając na terenie placówki. Kontuzji nabawiła się w trakcie lekcji WF-u, najprawdopodobniej podczas skoku przez jeden z przyrządów gimnastycznych. 

Widzowie mogli zobaczyć zapłakaną twarz dziewczynki i zakrwawioną rękę usztywnioną przez opatrunek. Nauczycielka, pod której opieką się znajdowała, nie wezwała jednak pogotowia. Z filmu dowiadujemy się bowiem, że postanowiła zrobić swojej podopiecznej okład na obolałej ręce, a w tym celu użyła mrożonej ryby zabranej ze stołówki.

Co ciekawe i kuriozalne zarazem, dyrekcja szkoły na początku nie poinformowała o całym zdarzeniu rodziców uczennicy. Jedną z bohaterek telewizyjnego materiał jest zdenerwowana matka poszkodowanej. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Twitter

C