Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Brutalne morderstwo 19-latki. Jej zwłoki znaleziono w walizce

09.01.2019 14:15
xxx wiadomosci

19-letnia Daria Bilous zostało barbarzyńsko zamordowana w Dnieprze na Ukrainie. Ciało dziewczyny ukryte w walizce znaleziono na wysypisku śmieci. Przerażająca historia została opisana przez wszystkie ukraińskie media. 

Daria Bilous fot. Instagram.com

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Pochodząca z regionów Charkowa Daria Bilous przeniosła się do Dniepru na studia. Dziewczyna mieszkała w akademiku. Rodzice 19-latki zostali pozbawieni prawa opieki nad córką, gdy miała 17 lat. Od tej pory znajdowała się pod kuratelą domu pomocy społecznej. 

Ciało zamordowanej 19-letniej kobiety odkryto w walizce porzuconej na wysypisku śmieci. Bezdomny, który odnalazł ciało, poinformował mieszkańców, którzy natychmiast powiadomili służy. 19-latka miała na sobie jedynie biustonosz i dżinsy. Według ustaleń policji, Bilous została uduszona. Z kolei brytyjski Mirror poinformował, że ofiara doznała silnego uderzenia tępym przedmiotem w szyję.

Ukraińska policja dotarła do osób, które widziały pięciu mężczyzn idących na podwórze i wrzucających walizkę do kosza na śmieci.

Daria świętowała Nowy Rok w Kijowie, po czym w czwartek wróciła do Dniepru. Ostatni raz kontaktowała się z przyjaciółmi 3 stycznia. - Nie ustaliliśmy jeszcze, jak i z kim wróciła do miasta - powiedział rzecznik policji.

RadioZET.pl/DG 

Oceń