Zamknij

Brutalne morderstwo 19-latki. Jej zwłoki znaleziono w walizce

Redakcja
09.01.2019 14:15
Daria Bilous
fot. Instagram.com

19-letnia Daria Bilous zostało barbarzyńsko zamordowana w Dnieprze na Ukrainie. Ciało dziewczyny ukryte w walizce znaleziono na wysypisku śmieci. Przerażająca historia została opisana przez wszystkie ukraińskie media. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Pochodząca z regionów Charkowa Daria Bilous przeniosła się do Dniepru na studia. Dziewczyna mieszkała w akademiku. Rodzice 19-latki zostali pozbawieni prawa opieki nad córką, gdy miała 17 lat. Od tej pory znajdowała się pod kuratelą domu pomocy społecznej. 

Ciało zamordowanej 19-letniej kobiety odkryto w walizce porzuconej na wysypisku śmieci. Bezdomny, który odnalazł ciało, poinformował mieszkańców, którzy natychmiast powiadomili służy. 19-latka miała na sobie jedynie biustonosz i dżinsy. Według ustaleń policji, Bilous została uduszona. Z kolei brytyjski Mirror poinformował, że ofiara doznała silnego uderzenia tępym przedmiotem w szyję.

Ukraińska policja dotarła do osób, które widziały pięciu mężczyzn idących na podwórze i wrzucających walizkę do kosza na śmieci.

Zobacz także

Daria świętowała Nowy Rok w Kijowie, po czym w czwartek wróciła do Dniepru. Ostatni raz kontaktowała się z przyjaciółmi 3 stycznia. - Nie ustaliliśmy jeszcze, jak i z kim wróciła do miasta - powiedział rzecznik policji.

RadioZET.pl/DG