Zamknij

Walec rozjechał 5-latka. Chłopiec zginął na oczach brata i ojca

16.08.2022 12:44
Walec drogowy
fot. Album/Prisma/EAST NEWS

5-latek jadąc na rowerze został potrącony przez walec drogowy. Chłopiec zginął na miejscu wypadku. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tragedii – poinformowały niemieckie media.

Do tragicznego wypadku w miejscowości Celle w północnej części Niemiec doszło w poniedziałek (15 sierpnia). Według policji 5-latek spędzał czas z ojcem i 7-letnim bratem. Dzieci jeździły na rowerach, a ojciec uprawiał jogging.

Niemcy. Walec rozjechał 5-latka jadącego rowerem

W pewnym momencie 7-latek wjechał na przejście dla pieszych, w pobliżu którego kładziono asfalt. Po chwili na drodze znalazł się jego młodszy brat. 5-latek został uderzony przez cofający walec drogowy. Chłopiec zmarł na oczach ojca i brata. Kierowca maszyny nie widział dziecka.

Ojciec, kiedy zorientował się, że jego syn nie żyje, doznał szoku. Pomocą psychologiczną został objęty również 57-letni kierowca walca. Policjanci wyjaśniają okoliczności i szczegółowy przebieg wypadku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

C