,

Dziewczynka spędziła 4 dni ze zwłokami swojej matki

Redakcja
07.09.2018 10:56

4 kwietnia 28-letnia kobieta wysłała do swojej matki SMS-a z prośbą, by ta zabrała do siebie jej 3-letnią córkę. W treść wiadomości pojawiło się także inne, tajemnicze zdanie. „Chcę to zakończyć” – napisała kobieta. Wkrótce potem popełniła samobójstwo.

Dziewczynka spędziła 4 dni ze zwłokami swojej matki
fot. Pinterest

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragedia wydarzyła się w Port Talbot w południowej Walii. Kiedy matka 28-latki otrzymała od córki dziwnego SMS-a, odpisała, żeby ta nie zrobiła niczego głupiego. Był to ich ostatni kontakt. Kilka godzin później telefon nie odpowiadał, a drzwi od domu były zamknięte.

Zobacz także

Policja weszła do domu kobiety dopiero po czterech dniach. Jej ciało zostało znalezione w sypialni. 28-latka popełniła samobójstwo, wieszając się. W domu przez cały czas przebywała jej 3-letnia córka. Według policji żywiła się resztkami chleba.

Była towarzyską osobą

28-letnia kobieta była osobą towarzyską i nie było po niej widać, aby zmagała się z jakimiś problemami – ustalili śledczy. Wiadomo jedynie, że w przeszłości doświadczyła przemocy w różnych związkach. Gdy popełniła samobójstwo, była pod wpływem alkoholu.

Kobieta miała też syna. W trakcie rozgrywającego się dramatu chłopiec przebywał z ojcem.

RadioZET.pl/DailyMail/BM

Logo radiozet Dzieje się