Zamknij

Ważąca 147 kilogramów ciotka usiadła za karę na siostrzenicy. 9-latka nie żyje

Redakcja
18.10.2017 16:47
Ważąca 147 kilogramów ciotka usiadła za karę na siostrzenicy. 9-latka nie żyje
fot. Youtube

64-latka, chcąc ukarać swoją siostrzenicę, postanowiła na niej usiąść. Problem w tym, że kobieta ważyła 147 kilogramów... Dziecko zmarło w szpitalu. Bulwersujący jest fakt, że winna śmierci dziecka wyszła z aresztu po wpłaceniu kaucji.

Zagłosuj

Czy w tej sytuacji kobieta powinna mieć możliwość opuszczenia aresztu po wpłaceniu kaucji/

Liczba głosów:

Veronica Green Posey opiekowała się 9-letnią siostrzenicą. Gdy dziewczynka źle się zachowała, potężnej postury Amerykanka usiadła na niej i nie schodziła przez 12 minut, mimo że Dericka po chwili zaczęła skarżyć się, że nie może oddychać.

Dziecko straciło przytomność

Gdy Posey zeszła z dziewczynki, ta straciła przytomność. Na nic się zdało wezwanie karetki, bo 9-latka - w wyniku poniesionych obrażeń - zmarła w szpitalu. Zbrodnią wstrząśnięta jest cała Floryda.

Śmierć w męczarniach

Poza wyrodną ciotką, do aresztu trafiło też dwóch członków rodziny, którzy przyglądali się, jak dziecko kona pod jej ciałem. 69-letnią Grace Joan Smith oraz 62-letniego Jamesa Edmunda Smitha prokuratura oskarżyła o znęcanie się nad nieletnią. W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że Posey kilkukrotnie uderzyła 9-latkę metalową pałką, zanim na niej usiadła.

Kobieta zwolniona za kaucją

Jak podają lokalne media, rodzina była znana opiece społecznej. Główna oskarżona wyszła z aresztu w poniedziałek 16 października, po wpłaceniu kaucji w wysokości 125 tys. dolarów (450 tys. zł).

Zobacz także

RadioZET.pl/Gazeta.pl/ABC/strz