Koszmarny wypadek na torach. Samochód kompletnie zmiażdżony, są ofiary

05.09.2022 12:20

Tragedia w miejscowości Kunfeherto na południu Węgier. W wyniku zderzenia pociągu z samochodem osobowym na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zginęło siedem osób – poinformowała węgierska policja.

wypadek na przejeździe kolejowym
fot. Facebook.com/mavcsoport

Do wypadku doszło ok. godz. 6.45 w pobliżu miejscowości Kunfeherto w okręgu Bacs-Kiskun na południu Węgier. Samochód osobowy wjechał w pociąg. Pojazd został kompletnie zmiażdżony.

Węgry. Samochód zderzył się z pociągiem. 7 osób nie żyje

Początkowo informowano o 5 ofiarach. Teraz wiadomo, że zmarłych jest więcej. Wszyscy jechali samochodem osobowym.

- Liczba ofiar wypadku kolejowego w Kunfeherto w poniedziałek rano wzrosła do siedmiu. Żaden z pasażerów opla corsy nie przeżył wypadku - powiedział Zoltan Hurkecz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji Bacs-Kiskun, cytowany przez węgierski portal 24.hu.

Funkcjonariusz potwierdził, że wśród ofiar byli zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wiadomo, że zmarli pochodzili z Kiskunhalas i byli w drodze do pracy, gdy doszło do tragedii.

Maszynista lokomotywy został przewieziony do szpitala z drobnymi obrażeniami. Żaden z pasażerów pociągu nie został ranny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/https://24.hu/delalfoldinfo.hu