Zamknij

Skandal w restauracji McDonald's. Pracownicy wycierali ser o podeszwę buta

31.08.2021 17:07

W McDonald's wydarzyła się skandaliczna sytuacja. W jednej z restauracji na Węgrzech pracownik wycierał plaster sera o podeszwę buta, a mięso przewracał na podłodze. Nagranie wyciekło do sieci, a mężczyźni zostali zwolnieni.

McDonald's na Węgrzech
fot. YouTube.com/SandorVids

Skandal w McDonald's. Kiedy pracownicy węgierskiej restauracji przygotowywali kanapkę, doszło do nietypowej sytuacji. Wideo zostało udostępnione w internecie, m.in. w serwisie Reddit oraz na YouTubie.

Na nagraniu widać, jak pracownik bierze plasterek sera i dwukrotnie wyciera go o podeszwę swojego buta. "Oto co się dzieje, gdy zamawiacie g*wno bez cebuli i ogórka, mając nadzieję, że będzie świeże" - czytamy w podpisie wideo.

Węgry. Skandal w restauracji McDonald's. Tak przygotowywali kanapkę

Mężczyźni są wyraźnie rozbawieni, a w tle słychać komentarz: "super serowy". Chwilę później pracownik kładzie ser na burgera. To samo robi z mięsem, które wcześniej przewraca na podłodze.

Nie wiadomo, w której restauracji nakręcono film oraz czy tak przygotowaną kanapkę podano klientowi. W związku ze skandalicznym incydentem w sprawie zareagowała już sieć McDonald's, która poinformowała, że wszczęto wewnętrzne dochodzenie. "Zachowanie pokazane na filmie jest bezprecedensowe i całkowicie niedopuszczalne w naszej sieci" - cytuje odpowiedź McDonald's portal 24.hu.

Telex.hu poinformował z kolei, że dwaj pracownicy zostali zwolnieni. Twierdzili, że wideo nakręcili dla żartu, a kanapka nie została podana klientowi. Ubolewali, że nagranie zostało upublicznione, ponieważ nie chcieli zdyskredytować firmy McDonald’s.

RadioZET.pl/24.hu/telex.hu