Zamknij

Cudem uniknął śmierci. Od nieszczęścia dzieliły go centymetry

05.05.2020 13:49
rozpędzone audi
fot. Youtube.com/khingers

Nagranie z Wielkiej Brytanii mrozi krew w żyłach. Do niebezpiecznego wypadku doszło w Londynie. Jadące z dużą prędkością auto zderzyło się z ciężarówką i omal nie wjechało w pieszego. Przechodzień cudem uniknął śmierci.

Przerażające nagranie pochodzi z kamery przemysłowej. Powstało w angielskim hrabstwie West Yorkshire. Zdjęcia pokazują mężczyznę, który szedł chodnikiem z zakupami. Tuż za nim jechała ciężarówka, którą w pewnym momencie minęło rozpędzone audi.

Czarne auto przyspieszyło, a kierowca najprawdopodobniej źle ocenił odległość między pojazdami i uderzył w naczepę. Wtedy pojazd "wystrzelił" w powietrze i zaczął koziołkować, wprost na pobliski chodnik.

Zobacz także

W ostatniej chwili uciekł przed samochodem

Idący poboczem mężczyzna z zakupami może mówić o cudzie. Na szczęście w ostatnim momencie zobaczył zbliżające się audi i zdążył uciec.

Wideo zostało opublikowane na lokalnej grupie facebookowej poświęconej przestępstwom w Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo, w jakim stanie jest kierowca i czy w pojeździe był inny pasażer.

Internauci skrytykowali zachowanie właściciela audi i dodali, że gdyby nie refleks, przechodzień mógłby nie przeżyć. Wystarczyłoby, żeby miał na uszach słuchawki i nie usłyszałby odgłosu wypadku.

Zobacz także

RadioZET.pl/thesun.co.uk/youtube.pl