Zamknij

Zatłukł narzeczoną uchwytem do prysznica. Oświadczyła, że to koniec ich związku

11.11.2019 18:00
Prysznic zabójstwo
fot. Shutterstock

Rozpoczął się proces podejrzanego o zabójstwo swojej narzeczonej, 38-latka z Anglii. Gdy Roderick Deakin-White dowiedział się, że jego wybranka, Australijka Amy Parsons chce go zostawić, wszedł do łazienki i zatłukł ją uchwytem do prysznica.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło pod koniec kwietnia tego roku. Jak pisze Daily Mail, para mieszkała we wschodniej części Londynu. W relacji nie układało się jednak najlepiej. Mężczyzna miał skłonność do noszenia damskich ubrań, co irytowało jego partnerkę. Przeczuwał, że narzeczona może rozglądać się za innym mężczyzną. W końcu kobieta sama przyznała, że sporadycznie sypia z kolegą z pracy. W feralny dzień oświadczyła, że kończy związek z partnerem, wypominając mu jego zniewieścienie.

Zobacz także

Gdy mężczyzna dowiedział się o takim obrocie spraw, wpadł w szał. Gdy Parsons brała prysznic wpadł  furii do łazienki, przejął uchwyt do prysznica i zaczął obijać kobietę. Australijka nie przeżyła tego ataku.

Przed sądem zeznawały też siostra i matka zmarłej. Podkreślały traumatyczne przeżycie na widok krwi w łazience. Para była ze sobą przez osiem lat. 

Zobacz także

Oskarżony tłumaczył przed sądem, że wszedł do łazienki i nie wiedział, co robi dalej.

- Byłem całkowicie zszokowany tym, co  zrobiłem. To była traumatyczna rzecz - powiedział w sądzie Deakin-White.

RadioZET.pl/Daily Mail