Zamknij

20-letnia Polka zamordowana w Londynie. Policja szuka jej byłego chłopaka

Redakcja
06.05.2017 12:40
20-letnia Polka zamordowana w Londynie. Policja szuka jej byłego chłopaka
fot. Pixabay

23-letni Polak jest poszukiwany przez policję metropolitalną w Londynie w związku z morderstwem jego byłej dziewczyny, 20-letniej Karoliny C. Kobieta zginęła w czwartek od ran ciętych, w dzielnicy Limehouse na wschodzie miasta.

Według informacji Scotland Yardu, mężczyzna miał w trakcie kłótni ranić nożem kobietę i kilka innych osób. Ofiara zmarła na miejscu. Dwie inne osoby, które próbowały ją obronić, zostały przewiezione do szpitala. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia przed przyjazdem policji.

Zobacz także

Inspektor Chris Jones z Metropolitan Police powiedział, że poszukiwany mężczyzna może mieszkać u przyjaciół lub znajomych, którzy nie znają przebiegu wydarzeń feralnej nocy. - Jeśli tak jest, zachęcam ich do skontaktowania się z nami najszybciej, jak to możliwe - powiedział.

Jak dodał, policja będzie wdzięczna za każdą informację o miejscu pobytu poszukiwanego mężczyzny. Wskazuje, że pracuje on w południowym Londynie, a także ma kontakty z ludźmi z północnych dzielnic: Tottenham i Upper Edmonton. Policja ostrzega, że mężczyzna "może być agresywny".

RadioZET.pl/PAP/DG