Zamknij

Ogromny boa dusiciel w łazience. ''Bałam się, że mnie zaatakuje''

22.01.2020 14:44
Boa dusiciel
fot. Merseyside Police

Ośmiometrowy boa dusiciel został odnaleziony w jednym z mieszkań w brytyjskim hrabstwie Merseyside. Policja podejrzewa, że to jeden z zaginionych gadów. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu na pierwszym piętrze w Birkenhead. Jak informują brytyjskie media, Alison Jones była przerażona, gdy wchodząc do swojej łazienki zobaczyła ośmiometrowego boa dusiciela, który wynurzał się z dziury przy muszli klozetowej. 

Policja uważa, że gad był jednym z dwóch boa dusicieli, które zniknęły z mieszkania sąsiada latem 2019 roku. Boa Dusiciel mógł czaić się w mieszkaniu kobiety przez sześć miesięcy. 

Zobacz także

Angielka w rozmowie z mediami relacjonowała moment, w którym stanęła twarzą w twarz z wężem ślizgającym się wzdłuż jej wanny i zlewu.

Poszłam do łazienki i zaniemówiłam. Widziałam jego ogromną głowę. Po prostu nie mogłam na to patrzeć. Widok był przerażający. Bałam się, że mnie zaatakuje. Krzyczałam i pobiegłam po schodach

Alison Jones

42-letnia mieszkanka Birkenhead dodała, że kilka tygodni wcześniej otrzymała od policji list z informacją o zaginięciu dwóch boa dusicieli. 

Gad został umieszczony w lokalnym ośrodku ratunkowym dla zwierząt domowych. Zwierzę czuje się dobrze.

RadioZET.pl/Metro