Zamknij

O ciąży dowiedziała się... 4 godziny przed porodem

Redakcja
15.10.2017 14:49
O ciąży dowiedziała się... 4 godziny przed porodem
fot. Facebook

19-letnia Connie Whitton z Anglii zaczęła bez powodu przybierać na wadze. Postanowiła zrzucić zbędne kilogramy ograniczając jedzenie i intensywnie ćwicząc na siłowni. Pewnego dnia zaczął ją boleć kręgosłup. U lekarza dowiedziała się, że jest w ciąży i właśnie zaczęła rodzić.

Nastolatka po zrzuceniu ponad 25 kilogramów, zaczęła niespodziewanie tyć. Zmiany zachodzące w jej ciele opisywała w internecie. Connie chodziła na siłownię, trzymała dietę. Gdy zaczęły doskwierać jej bóle, mama wysłała ją do lekarza. 

- Podczas USG pęcherza stało się coś, czego nigdy bym się nie spodziewała. Lekarz zauważył bijące serce. Okazało się, że nie tylko jestem w ciąży, ale także że poród już się zaczął. O ciąży dowiedziałam się o godzinie 21, a pięć minut po pierwszej w nocy trzymałam już w ramionach synka. Te cztery godziny były dla mnie dziewięcioma miesiącami - powiedziała w rozmowie z "Mirror".

Zobacz także

Dziewczyna dodaje, że nie miała pojęcia, że spodziewa się dziecka. - Ludzie pytają mnie, czy nie czułam żadnych ruchów w brzuchu. Ale szczerze, to nie, niczego nie zauważyłam - opowiada 19-latka.

Gdy chłopczyk przyszedł na świat, ważył 3,5 kg. Nazywa się Seth. - To najlepsze, co mnie w życiu spotkało - przyznaje Connie.

RadioZET.pl/Mirror/DG