Zamknij

Para celebrytów zamordowała nianię ich dzieci

Redakcja
04.05.2018 18:08
Para celebrytów zamordowała nianię ich dzieci
fot. Pixabay

Sabrina Kouider oraz Ouissen Medouni zostali oskarżeni o zamordowanie francuskiej niani swoich dzieci - podaje BBC. Para celebrytów z Algierii nie przyznaje się do winy. Przed londyńskim sądem ruszył ich proces. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Przeprowadzka do Wielkiej Brytanii miała być dla 21-letniej Sophie Lionett początkiem lepszego życia. Francuzka podjęła pracę jako opiekunka do dzieci u algierskich celebrytów i zamieszkała w ich luksusowej rezydencji.

Ouissen Medouni pracował jako projektant mody. Jego żona była stylistką. Z relacji sąsiadów muzułmańskiej pary wynika, że 21-latka była miłą i otwartą osobą. Jej praca i pobyt w Wielkiej Brytanii zamienił się jednak w koszmar. Według prokuratury, która zebrała obszerny materiał dowodowy w sprawie, Francuzka była atakowana fizycznie, więziona i zmuszana do pracy za niewielkie pieniądze. Kouider oskarżała Lionett o romans z jej mężem.

Zobacz także

Sekcja zwłok 21-latki wykazała, że dziewczyna na kilka dni przed śmiercią została ciężko pobita: miała złamany mostek, żebra oraz szczękę. Ciało Francuzki zostało spalone. 

Adwokat Kouider twierdzi, że niania była torturowana w wannie - uderzano jej głową o kafelki i podduszano pod wodą. Celebrytka zeznała w sądzie, że jej mąż nakłonił ją do uprawiania seksu tuż przy zwłokach Francuzki.

RadioZET.pl/BBC/PolishExpress/DG