Zamknij

Polak bohaterem na Wyspach. Uratował kobietę przed śmiercią [WIDEO]

Redakcja
17.12.2017 15:13
Polak bohaterem na Wyspach. Uratował kobietę przed śmiercią [WIDEO]
fot. YouTube

Gdy wszyscy bezczynnie czekali, Polak zainteresował się losem siedzącej na jezdni kobiety. Jak się okazało, kobieta próbowała popełnić samobójstwo. 

Zagłosuj

Czy znasz zasady pierwszej pomocy?

Liczba głosów:

Do nietypowego zdarzenia doszło na jednej z londyńskich ulic. Na drodze prowadzącej do wąskiego mostu zaczął tworzyć się korek. Do stojących samochodów podjechał polski motocyklista. Nikt z kierowców nie był mu w stanie wytłumaczyć, co się dzieje. Po chwili zdecydował się podjechał bliżej. Wtedy zauważył siedzącą na środku jezdni kobietę. Wcześniej żaden z kierowców nie podszedł do niej, by sprawdzić, czy nic jej nie dolega. Polak zsiadł z motocykla i zainteresował się kobietą.

Okazało się, że kobieta ma na szyi ciasno zaciśnięty sznurek. Na prośbę Polaka z aut wysiedli też inni kierowcy. Po odwiązaniu pętli, kobieta zaczęła oddychać. Nie chciała powiedzieć jak się nazywa. - Dajcie mi umrzeć - powtarzała. Polak odpowiedział jej: "jesteś za młoda, żeby umierać".

Zobacz także

Do kobiety wezwano karetkę i udzielono jej pomocy. Na ogromne słowa uznania zasługuje postawa naszego rodaka. Gdyby nie on, próba samobójcza kobiety mogła zakończyć się powodzeniem...

RadioZET.pl/polishexpress.co.uk/DG