Zamknij

Brutalna napaść na Polkę i jej dzieci w Anglii

Redakcja
13.08.2018 22:31

Polka mieszkająca w środkowej Anglii została pobita przez grupę dziewczyn. Ofiarami rozboju miały paść również jej córki i syn. – Gdyby nie sąsiedzi, teraz mogłoby mnie już nie być – relacjonowała.

Wielka Brytania. Polka wraz z dziećmi pobita w środkowej Anglii
fot. Ania Maria Serafin Podolska/Facebook

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według postu zamieszczonego na Facebooku do brutalnej napaści miało dojść 8 sierpnia, w mieście Tipton w hrabstwie West Midlands w środkowej Anglii.

„Wracałam z dziećmi do domu. Pod jednym z domów stały »tiptonowe gwiazdy« (pijane, naćpane), zaczęły nas wyzywać od polskich ku***, że mamy wracać do Polski i tak dalej. Jedna z nich szła za nami. Gdy już doszliśmy na naszą ulice, odwróciłam się i nagle dostałam pięścią w twarz i zaczęła się bójka” – napisała Ania Maria Serafin Podolska.

Zobacz także

Dodała, że „gdy leżała z nią na ulicy, nagle dobiegło z 15, może więcej kobiet – młodszych i starszych”.

„Dostawałam z każdej strony. Mój syn stanął w mojej obronie i też mu się dostało. Moje córki były popychane i wyzywane. Mój syn pobiegł do sąsiadów walił w drzwi, że zabiją mu mamę. Gdyby nie sąsiedzi, mogłoby by mnie już nie być” – relacjonowała.

Według portalu polishexpress.co.uk na miejscu rozboju pojawiły się służby medyczne i policja. Według informacji od pani Anny funkcjonariusze naciskali, aby wskazać winnych. Jednak ratownicy się na to nie zgodzili i zabrali ją do szpitala.

Zobacz także

Na Facebooku pani Anna załączyła również zdjęcia pokazujące jej obrażenia po pobiciu.

„Te rzeczy dzieją się od dawna. Policja nic z tym nie robi. Te kobiety chodzą wolno i śmieją mi się w twarz” – dodała pobita Polka.

RadioZET.pl/polishexpress.co.uk/PTD