\' : \'extension/ezmultiupload/design/standard/override/templates/node/view/line_thumbnail.tpl\'))))' )); ?>

Polka zginęła w pożarze na Wyspach. Policja podejrzewa zabójstwo [FOTO]

Redakcja
22.03.2018 14:51
Police
fot. Twitter screen

W wyniku tragicznego pożaru w angielskim Trowbridge zmarła 37-letnia Polka. Brytyjscy funkcjonariusze podejrzewają, że ktoś celowo podłożył w domu ogień. Mundurowi proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w postępowaniu.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do pożaru doszło nad ranem 13 stycznia br. w domu przy Frome Road w mieście Trowbridge. Przybyłe na miejsce służby próbowały uratować znajdującą się w sypialni na pierwszym piętrze kobietę. 37-latka trafiła do szpitala w Swansea, gdzie zmarła dwa tygodnie później. 

Jak poinformowały brytyjskie media, ofiara to Agnieszka Ś.-J — Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii od dziewięciu lat temu. Do Trowbridge przeprowadziła się w sierpniu ubiegłego roku.

Zobacz także

— Możemy już wydać publiczne oświadczenie dotyczące śmierci kobiety i śledztwa w sprawie zabójstwa. Od chwili, gdy doszło do pożaru, prowadzimy szczegółowe dochodzenie, zabezpieczamy ślady i przesłuchujemy świadków. To złożona sprawa, ale obecnie możemy potwierdzić, że śmierć pani Agnieszki traktujemy jako morderstwo. Pragnę złożyć najszczersze wyrazy współczucia rodzinie ofiary. Zapewniam, że robimy wszystko, co w naszej mocy, by ustalić przyczynę pożaru i osoby za to odpowiedzialne — powiedział detektyw Jim Taylor.

Służby aresztowały w sprawie dwóch mieszkańców miasta. Podejrzani 44- i 55-latek zostali zwolnieni do domów. Funkcjonariusze proszą o kontakt każdego, kto ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie.

ZOBACZ TAKŻE:

RadioZET.pl/DG 

Komentarze