Zamknij

Ciężko ranny Polak trafił do szpitala w Birmingham. Jego stan jest krytyczny

10.02.2020 22:46
Zdjęcie ilustracyjne
fot. sfam_photo/Shutterstock

O sprawie alarmuje West Midlands Police. Do szpitala w Birmingham (Wielka Brytania) trafił dwudziestokilkuletni mężczyzna polskiego pochodzenia. Polak ma bardzo rozległe obrażenia, a jego stan jest krytyczny. Funkcjonariusze apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości ciężko rannego

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według relacji policjantów z West Midlands Police mężczyzna ma bardzo głębokie rany, które obecnie stanowią śmiertelne zagrożenie dla jego życia. Prawdopodobnie został wielokrotnie pchnięty nożem. Policja zatrzymała podejrzanego w tej sprawie 37-latka – ma on odpowiedzieć za próbę zabójstwa. Przy mężczyźnie znaleziono nóż, został również oskarżony o napaść.

Zobacz także

Leżącego i nieprzytomnego dwudziestokilkulatka odnaleźli patrolujący teren funkcjonariusze policji. Do dramatu doszło w niedzielę, na Emscote Road. Na natychmiast wezwano ratowników medycznych, następnie młody mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala.

Zobacz także

W międzyczasie policjanci schwytali również domniemanego zabójcę Polaka, 37-letniego mężczyznę.

Stan młodego Polaka jest krytyczny

Ciężko skatowany Polak trafił pod opiekę lekarzy. Jego stan w niedzielę określono jako krytyczny – czytamy m.in. na expressandstar.com. Policja nie posiada informacji o tym, jak nazywa się dwudziestokilkulatek – przy młodym mężczyźnie nie znaleziono żadnych dokumentów. Stąd apel mundurowych do mieszkańców miasta o pomoc w zidentyfikowaniu rannego – czytamy w oficjalnym komunikacie służb.

Zobacz także

Policjanci podają znaki szczególnr mężczyzny. Dwudziestokilkulatek ma mieć na prawej łydce charakterystyczny tatuaż, przedstawiający smoka. W momencie napaści miał na sobie czarną bluzkę, czerwoną kurtkę a także spodnie w kolorze czarnym i bransoletką, składającą się ze srebrnych koralików.

Jeśli myślisz, że wiesz, kim jest ten mężczyzna, prosimy o jak najszybszy kontakt

West Midlands Police

 

RadioZET.pl/Facebook/West Midlands Police/Twitter/expressandstar.com