Zamknij

Ogromna wpadka dziennikarza BBC. Chwycił kobietę za... biust! [WIDEO]

Redakcja
18.05.2017 21:28
Ogromna wpadka dziennikarza BBC. Chwycił kobietę za... biust! [WIDEO]
fot. screen/YouTube

Telewizja na żywo jest pełna wpadek. W internecie raz po raz pojawiają się filmiki pokazujące często kompromitujące zachowania dziennikarzy. Tym razem głośno zrobiło się o wpadce reportera brytyjskiej stacji BBC. Zobaczcie sami!

To miała być rozmowa jak każda inna! Dziennikarz BBC dyskutował ze swoim gościem na temat przedterminowych wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Nagle swą chęć udziału w łączeniu na żywo zgłosiła pewna kobieta.

Pani znienacka weszła w sam środek kadru. Uśmiechnięta pokazała do kamery podniesiony w górę kciuk. Dziennikarz postanowił jak najszybciej odsunąć kobietę z oka kamery. Zrobił to nie odrywając swojego wzroku od rozmówcy. Pech chciał, że jego ręka powędrowała na... biust ''nieproszonego gościa''. Oburzona kobieta nie pozostała dłużna i uderzyła dziennikarza w ramię.

To kolejna wpadka brytyjskiego publicznego nadawcy. W marcu politolog Robert E. Kelly nagrywał polityczny komentarz dla stacji BBC, gdy nagle do jego domowego studia weszły dzieci, a potem jeszcze przestraszona niania. Zabawne wideo rozprzestrzeniło się po sieci.

RadioZET.pl/DG