Zamknij

Wielka Brytania. Zamordowano 39-letniego Polaka. Zwłoki leżały w lesie

20.04.2021 12:35
Zamordowany Polak
fot. BBC screen

Zwłoki 39-letniego Polaka znaleziono na obrzeżach Middlesbrough w Wielkiej Brytanii. Policja podejrzewa, że mężczyzna został zamordowany kilka tygodni temu. 

Ciało 39-letniego Tomasza D. zostało odkryte w poniedziałek przez dwóch spacerowiczów w lesie w pobliżu Flatts Lane Country Park na obrzeżach Middlesbrough - podaje BBC. 

Polak zamordowany w Wielkiej Brytanii

Policja w Cleveland uważa, że 39-latek został zamordowany w połowie marca. Polak przyjechał do Wielkiej Brytanii 20 lat temu. Ostatnio mieszkał w Middlesbrough. Przeprowadził się tam z Darlington w północno-wschodniej Anglii. 

Detektyw Matt Murphy-King zaapelował do znajomych Polaka, którzy mieli z nim kontakt w marcu, o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności i motywu zabójstwa. 

- Mamy zespół śledczych z wydziału zabójstw, który analizuje każdą możliwość. Rodzinie zapewniamy wsparcie w tym strasznym czasie. Rozumiemy, że miejscowa ludność, w tym Polonia, jest zszokowana i zaniepokojona tym, co stało się z Tomaszem. Bezpieczeństwo publiczne jest zawsze naszym najwyższym priorytetem - dodał. 

RadioZET.pl/BBC