Zamknij

Trzecie Royal Baby w drodze. Podano termin porodu

Redakcja
10.09.2017 16:50
Trzecie Royal Baby w drodze. Podano termin porodu
fot. Wikimedia Commons

To już pewne! Księżna Kate i książę William oczekują narodzin trzeciego dziecka. W brytyjskiej prasie pojawiają się pierwsze przecieki na temat terminu porodu. 

Zagłosuj

Wybierz imię dla córki Kate i Williama:

Liczba głosów:

Księżna Kate i książę William w Polsce. ZOBACZ relację z wizyty! 

Trzecia ciąża Kate Middleton to obecnie temat numer jeden w całej Wielkiej Brytanii. Plotki o trzeciej ciąży księżnej Kate pojawiały się w brytyjskich mediach już od kilku miesięcy. Na początku września świat obiegła wesoła nowina: rodzina królewska znów się powiększy. 

Zobacz także

Według nieoficjalnych informacji, trzecie Royal Baby przyjdzie na świat na wiosnę. Córki książęcej pary należy spodziewać się między marcem a majem. Przypomnijmy, że książę George urodził się 22 lipca, a jego siostra Charlotte 2 maja.

Zmianie nie ulegnie miejsce porodu dziewczynki. Księżna Kate urodzi w londyńskim szpitalu Św. Marii, gdzie będzie miała do dyspozycji słynne skrzydło Lindo. 

Brytyjskie bulwarówki spekulują w kwestii imienia drugiej córki Kate i Williama. Co ciekawe, swoje typy przedstawiły firmy bukmacherskie. Oto one: Alicja (po drugiej córce królowej Wiktorii oraz po babce księcia Filipa), Elżbieta, Wiktoria oraz Aleksandra.

Księżna Diana, kilkuletni William i Harry. Niepublikowane zdjęcia: 

RadioZET.pl/DG