Zamknij

Z rzeki wyłowiono ciało 22-latka. Był zakuty w kajdanki

Dominik Gołdyn
21.03.2019 10:46
Z rzeki wyłowiono ciało 22-latka. Był zakuty w kajdanki
fot. Facebook screen

Policja z hrabstwa Hampshire wyłowiła z rzeki Itchen ciało 22-latka zakutego w kajdanki policyjne. Mężczyzna dwa miesiące temu zbiegł funkcjonariuszom w trakcie aresztowania. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

12 stycznia br. 22-letni Reece Hillier został zatrzymany przez funkcjonariuszy w Southampton. Mężczyzna, mimo założonych kajdanek, zdołał zbiec stróżom prawa. Policja rozpoczęła poszukiwania, ale ślad po 22-latku zaginął – podaje BBC. Jak ustalili brytyjscy dziennikarze, zatrzymanie mężczyzny miało związek z posiadaniem narkotyków. 

W niedzielę w rzece Itchen w Woodmill w hrabstwie Hampshire odkryto ciało mężczyzny. Śledczy potwierdzili, że zwłoki należą do Reece'a Hilliera. 

22-latek osierocił roczne dziecko. Rodzina Hilliera oskarża brytyjską policję o znikome zaangażowanie w poszukiwania mężczyzny. „Był w wodzie od ponad ośmiu tygodni. Prawie go nie szukano, niezależnie od tego, jak często prosiła o to jego matka” – mówi jeden z członków rodziny. 

Zobacz także

Partnerka 22-latka, Brittany Bellows, opublikowała w mediach społecznościowych wzruszający post.

„Nie tylko straciłam mojego chłopaka, ale także mojego najlepszego przyjaciela. Nigdy nie kochałam nikogo tak bardzo jak Ciebie” – napisała.

fotka
fot.

RadioZET.pl/DG