Zamknij

Myła zużyte prezerwatywy i je sprzedawała. 32-latka w rękach policji

24.09.2020 12:15
Prezerwatywy
fot. East News

Wietnam. Policja zrobiła nalot na jeden z zakładów. To, co tam znalazła, jest wstrząsające. W budynku przechowywane było ponad 320 tysięcy zużytych prezerwatyw, które były myte, a następnie trafiały do sprzedaży.

Na ten wstrząsający pomysł wpadła 32-letnia Pham Thi Thanh Ngoc mieszkająca w prowincji Binh Duong, w południowej części Wietnamu. Kobieta chciała zarobić, więc postanowiła wymyć 320 tysięcy zużytych prezerwatyw, a następnie sprzedać je nieświadomym klientom — informuje „Vietnam Insider”.

Wietnam. 32-latka sprzedawała zużyte prezerwatywy

Policja przekazała, że do nalotu doszło w sobotę. Funkcjonariusze zabezpieczyli 324 tysięcy zużytych prezerwatyw. Tysiące innych, które zostały wcześniej umyte przez 32-latkę, trafiły do sprzedaży. Kobieta prezerwatywy dostarczała do pobliskich hoteli oraz straganów w prowincji.

Zobacz także

32-letnia Pham Thi Thanh Ngoc wynajęła budynek, w którym myła zużyte prezerwatywy, aby móc je sprzedać. Kobieta nabijała je także na drewniany trzon, aby zmienić ich kształt — miały wyglądać świeżo. Na koniec umieszczała je w nowym opakowaniu. Cały proces był wykonywany w niehigienicznych warunkach. 32-latka zeznała, że zużyte prezerwatywy dostarczała jej nieznajoma osoba. Śledczy nie ustalili jeszcze tożsamości tego człowieka.

Zobacz także

Mycie kondomów, a także ich ponowne używanie może skutkować pojawieniem się wielu chorób wenerycznych, a także infekcji — alarmuje „Vietnam Insider”.

RadioZET.pl/„Vietnam Insider”