Zamknij

95-latek zabił swoją opiekunkę? Policja już go zatrzymała

Redakcja
28.05.2018 14:01
Londyn
fot. Wikimedia.Commons

95-letni chory na demencję mieszkaniec Londynu jest podejrzany o zabicie swojej opiekunki. Według policji, która już go zatrzymała, miał tego dokonać w swoim domu w północnej części miasta.

Ta wstrząsająca historia – którą przytacza portal Fakt24.pl – wydarzyła się w poniedziałkowy poranek ok. godz. 4 nad ranem. Sąsiedzi zostali obudzeni przez przeraźliwy krzyk dobiegający z domu seniora. Gdy służby – policja i ratownicy – dotarli na miejsce, dostrzegli gospodarza oraz martwą 61-latkę.

Kobietę natychmiast przetransportowano do szpitala, gdzie niestety nie udało się jej uratować. Wiadomo, że była pracownicą agencji zajmującej się opieką nad ludźmi starszymi i chorymi.

Zobacz także

95-latek został natomiast zatrzymany przez policję, postawiono mu także zarzut, co dało mu status najstarszej osoby podejrzanej o zabójstwo. Okoliczności oraz motywy zbrodni na razie nie są znane. Również sąsiedzi staruszka w rozmowach z dziennikarzami przyznawali, że informacja o tym, co wydarzyło się w tym domu, ich zszokowała.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku!

RadioZET.pl/Fakt24.pl/MP