Zamknij

Chciał się oświadczyć w wyjątkowy sposób. Niestety, spalił mieszkanie

06.08.2020 17:43
Pożar w mieszkaniu
fot. South Yorkshite Fire & Rescue/Facebook

Chciał tylko w wyjątkowy sposób oświadczyć się swojej partnerce. Niestety, 26-letniemu Anglikowi sytuacja wymknęła się spod kontroli, a pomysł zakończył się pożarem, w wyniku którego spłonęła większość mieszkania. 

O sprawie pisze Onet, powołując się na relację straży pożarnej z Sheffield. Strażacy opublikowali w mediach społecznościowych post, zawierający zdjęcia spalonego lokalu mieszkalnego, a właściwie tego, co z niego pozostało

Okazało się, że bohater tej historii postanowił w nieszablonowy sposób poprosić o rękę wybrankę swego serca. W tym celu udekorował całe mieszkanie płatkami róż, balonikami oraz świeczkami. Niestety, 26-latek wyszedł odebrać swoją dziewczynę, zostawiając w mieszkaniu zapalone świeczki.

Zobacz także

Gdy oboje wrócili, zauważyli wydobywający się przez okno i drzwi dym. Ogień ze wspomnianych świeczek przeniósł się na pozostałe elementy wnętrza, doprowadzając ostatecznie do gigantycznego pożaru. Strażacy podkreślili we wpisie na Facebooku, że służby ratunkowe szybko uporały się z ogniem i nikt nie ucierpiał. Poinformowali również, że po wszystkim mężczyzna postanowił oświadczyć się 22-latce, a ona się zgodziła. 

RadioZET.pl/Onet.pl/Facebook