Zamknij

Wlk. Brytania. Polak zbiegł z policyjnego konwoju. Szuka go policja [FOTO]

Redakcja
24.02.2019 11:47
UK
fot. Shutterstock

36-letni Polak Kamil. jest poszukiwany przez brytyjską policję po tym, jak uciekł z konwoju, transportującego go do więzienia. Służby na Wyspach publikują jego wizerunek i proszą o pomoc w odnalezieniu go. 

O sprawie pisze Gazeta.pl, posiłkując się komunikatem policja w hrabstwie Warwickshire (rejon West Midlands, środkowa Anglia). Kamil M. odsiadywał 15-tygodniowy wyrok za napaść na tle seksualnym. 21 lutego miał zostać przetransportowany do zakładu karnego w Worcestershire (zachodnia Anglia). Ok. godz. 19:15 czasu brytyjskiego udało mu się odłączyć od konwoju. Od tego czasu pozostaje poszukiwany.

Jak podaje policja, mężczyzna ma 6 stóp wzrostu (ok. 183 cm), jest średniej budowy, ma także ciemne włosy i brązowe oczy. Posiada złoty ząb i dwa tatuaże (jeden z nich to napis "Tanesha). W chwili ucieczki ubrany był w żółtą podkoszulkę, niebieskie jeansy oraz popielate trampki. 

Zobacz także

Policja prosi o kontakt z Warwickshire Police pod numerem telefonu 101 (podając nr sprawy 351 z 21 lutego) wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zbiega bądź widziały osobę odpowiadającą rysopisowi. 

RadioZET.pl/Gazeta.pl/Facebook/MP