Zamknij

Brytyjska policja szuka Polaka. Zaginął w drodze do pracy [FOTO]

Redakcja
31.07.2018 12:34
Polak
fot. leics.police.uk

Brytyjska policja poszukuje Michała Zygana. 25-letni Polak wyszedł w zeszłym tygodniu do pracy i zaginął. Od tego czasu nie ma z nim żadnego kontaktu.

Zygan ostatni raz widziany był w środę rano, gdy wyszedł ze swojego domu na Hopefield Road w Leicester (środkowa Anglia) do pracy. Nagrania z monitoringu przemysłowego pokazują jednak, że mężczyzna udał się w przeciwnym kierunku niż jego miejsce pracy. Policja opublikowała screeny z nagrań oraz wizerunek poszukiwanego:

Według śledczych 25-latek nie ma dostępu do konta bankowego ani nie przeprowadzał w ostatnim czasie żadnych operacji finansowych. Nie znaleziono też na razie żadnej hipotezy, dlaczego mógłby zniknąć.

Polak ma ok. 182 cm wzrostu, jest szczupły i ogolony na łyso, nosi też okulary. W dniu zaginięcia był ubrany w czarny t-shirt, niebieskie jeansy i czarne buty, na ramieniu miał przewieszony czarny plecak. W przypadku, gdyby ktoś miał informacje na temat poszukiwanego 25-latka, proszony jest o kontakt pod numerem 101, powołując się na sprawę 531 z 26 lipca – pisze na Facebooku policja z Leicester.

Zobacz także

RadioZET.pl/UK Police/wp.pl/MP