Zamknij

Meghan i Harry opóźniają podróż poślubną. Znamy powody!

Redakcja
22.05.2018 11:56
Ślub
fot. PAP/EPA

Świeżo poślubieni Meghan Markle i książę Harry mieli najbliższy miesiąc spędzić w Afryce. Zrewidowali jednak swoje plany. Co jest powodem takiej decyzji?

Ślub Amerykanki Meghan Markle i wnuka królowej Elżbiety II księcia Harry'ego był z pewnością najbardziej medialną ceremonią ślubną roku. Wokół kaplicy św. Jerzego zgromadziło się 150 tysięcy osób, a przed telewizorami i w internecie śledziły je kolejne miliony. Nic dziwnego, że ludzi fascynuje wszystko, co związane było z tym ślubem — także plany, jakie młoda para miała na nadchodzący miesiąc miodowy.

Zobacz także

Pierwotnie bowiem Meghan i Harry planowali udać się na miesiąc najprawdopodobniej do Afryki. Jednak 21 maja ogłosili, że przekładają tę podróż poślubną na późniejszy, bliżej niesprecyzowany termin. Powody takiej decyzji są dwa.

Po pierwsze, świeżo upieczeni małżonkowie chcą uczestniczyć w uroczystościach rozpoczynających obchody 70. urodzin ojca Harry'ego i następcy tronu, księcia Karola. Po drugie zaś, planują jak najszybciej zainaugurować swoją działalność charytatywną jako małżeństwo — podczas wtorkowego przyjęcia Markle (która wychodząc za brytyjskiego księcia, przyjęła tytuł księżnej Sussex), ma w planach złożenie deklaracji na temat wsparcia konkretnych organizacji.

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl/MP