Zamknij

Wlk. Brytania. Polak napadnięty i pobity na ulicy. Zmarł w szpitalu

Redakcja
12.04.2018 21:58
Policja
fot. Wikimedia.Commons

42-letni obywatel Polski został napadnięty i brutalnie pobity w jednej z angielskich miejscowości. Mężczyzna szybko trafił do szpitala, ale niestety nie udało się go uratować. Policja zatrzymała już domniemanego sprawcę.

Jako informują lokalne media, 42-letni Mirosław Januszkiewicz został zaatakowany we wczesny wtorkowy poranek niedaleko przystanku autobusowego na London Road w miejscowości Bracknell w południowo-wschodniej Anglii:

Mężczyzna został napadnięty i otrzymał silny cios w głowę. Sprawca uciekł, a na miejsce została wezwana policja oraz służby medyczne. Gdy dotarli, Polak miał poważne obrażenia głowy. Natychmiast trafił do szpitala, gdzie jego stan określono jako krytyczny. Niestety, pomimo podejmowanych prób, nie udało się go uratować — zmarł w czwartek.

Z kolei dzień wcześniej policja zatrzymała 28-letniego mieszkańca Reading podejrzanego o dokonanie napadu i spowodowanie śmierci Januszkiewicza. Mężczyzna na razie pozostaje w rękach organów ścigania, choć policja nie udziela szczegółowych informacji na jego temat. Wiadomo natomiast, że o śmierci 42-latka poinformowano już jego rodzinę.

Zobacz także

RadioZET.pl/Bracknell News/wp.pl/MP