Zamknij

Włochy: 26-letnia Polka brutalnie zgwałcona na plaży na oczach męża

Redakcja
26.08.2017 19:22
Włochy: 26-letnia Polka brutalnie zgwałcona na plaży na oczach męża
fot. Flickr

26-letnia Polka brutalnie zgwałcona przez czterech mężczyzn na oczach swojego męża. Do ataku doszło późnym wieczorem na plaży we włoskim Rimini. Gwałciciele oddalili się dopiero nad ranem. Przestępstwo to wstrząsnęło włoskimi mediami. Trwają poszukiwania sprawców.

W piątek 25 sierpnia wieczorem małżeństwo z Polski wybrało się na plażę w Rimini. Jak podają włoskie portale internetowe, powołując się na policję, w pewnym momencie para została zaatakowana przez czterech mężczyzn pochodzenia afrykańskiego. Kobieta została wielokrotnie zgwałcona, a wszystkiemu musiał przyglądać się jej mąż, który wcześniej został dotkliwie pobity.

4 napastników

Horror pary z Polski trwał aż do świtu, kiedy napastnicy odpuścili i oddalili się. Małżeństwu udało się powiadomić policję, która natychmiast zorganizowała poszukiwania. Jak do tej pory nie przyniosły one rezultatu. Mieszkańcy Rimini i lokalne media są wstrząśnięte tym, co się stało.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Gwałt na oczach męża

Władze Rimini w wydanym oświadczeniu wyraziły głębokie oburzenie tym, co się stało, podkreślając, że doszło tam do "brutalnego i bestialskiego ataku" oraz "aktu okrutnej agresji". Wyraziły pełną solidarność z parą oraz zadeklarowały udzielenie im wszelkiej pomocy i wsparcia. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu ośrodka plażowego Bagno 130 w Miramare. Policja prosi o pomoc każdego, kto mógł być świadkiem. Para 26-latków została otoczona opieką. Śledztwo w toku.

Więcej szczegółów w tej sprawie:

Zobacz także

Materiał o sprawie w lokalnej telewizj:

RadioZET.pl/corriere.it/polacywewloszech.com/strz