Zamknij

Studentka Erasmusa zgwałcona w toalecie w klubie. Policja szuka sprawcy

25.02.2020 13:45
Studentka Erasmusa zgwałcona w toalecie w klubie. Policja szuka sprawcy
fot. ChiccoDodiFC/Shutterstock

Do koszmaru doszło w Trydencie we Włoszech. Studentka Erasmusa została zgwałcona w toalecie jednego z popularnych klubów w centrum miasta. Brytyjka została uwięziona w pomieszczeniu przez mężczyznę mówiącego łamanym angielskim, który następnie dopuścił się brutalnej napaści seksualnej na młodej kobiecie.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

O sprawie donoszą zagraniczne media, między innymi mirror.co.uk. Brytyjska studentka, która studiowała tymczasowo we Włoszech w ramach programu Erasmus, wraz ze znajomymi wybrała się do jednego z najpopularniejszych klubów w Trydencie.

Zobacz także

Obcy mężczyzna poszedł za nią i wepchnął ją do toalety

Około godziny 3.00 nad ranem w poniedziałek młoda kobieta miała pójść do toalety. Nie zauważyła jednak, że ktoś ją śledzi. Poszedł za nią obcy  mężczyzna, który – jak później zeznawała – posługiwał się łamaną angielszczyzną. Napastnik złapał Brytyjkę i wepchnął ją siłą do pustej toalety, zagradzając jej drogę. Młoda kobieta nie mogła się wydostać. Krzyczała, lecz przez głośną muzykę nikt nie był w stanie jej usłyszeć.

Zobacz także

Po gwałcie, przerażona kobieta wróciła do mieszkania, które wynajmowała wraz z innymi współlokatorkami. Jak pisze mirror.co.uk, to właśnie one zawiadomiły policję o tym, co się stało.

Policja wszczęła śledztwo

Brytyjka została natychmiast przewieziona do szpitala na badania. Później, młodą kobietę przesłuchali śledczy – czytamy na mirror.co.uk.

Zobacz także

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Obecnie uruchomiony został tzw. "kod czerwony" - czyli procedura podejmowana w przypadku przestępstw seksualnych. Funkcjonariusze przesłuchują obecnie wszystkich potencjalnych świadków zdarzenia – ludzi, którzy tego wieczoru bawili się w lokalu a także znajomych zgwałconej studentki.

RadioZET.pl/mirror.co.uk