Zamknij

Kolejny gwałt w Rimini. 19-latka ofiarą dwóch studentów

Redakcja
29.08.2018 21:27
Rimini
fot. Shutterstock

19-letnia turystka z Niemiec padła ofiarą gwałcicieli we włoskim kurorcie Rimini. Dziewczyna miała być zmuszona do seksu przez dwóch studentów szkoły policyjnej. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak informuję niemieckie media - powołując się na włoskie służby, 19-letnia Niemka pochodząca z Badenii-Wirtembergii wraz z dwoma przyjaciółkami wybrała się na wakacje do włoskiego kurortu Rimini. Nastolatki zakwaterowały się w jednym z miejscowych hosteli, gdzie poznały dwóch studentów szkoły policyjnej. 

Pewnego wieczoru 19-latka została sam na sam w pokoju z dwoma kolegami. Dziewczyna twierdzi, że została wówczas zgwałcona. Lekarze w szpitalu zauważyli na ciele Niemki ślady przemocy seksualnej. 

Gwałt w Rimini 

Włoscy prokuratorzy przesłuchali pokrzywdzoną nastolatkę. Studiujący w szkole policyjnej 21 i 23-letni mężczyźni zostali zawieszeni w prawach studentów. 

Zobacz także

W Rimini rok temu czteroosobowa grupa imigrantów napadła na plaży na parę polskich turystów. Młoda kobieta została zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity. Tej samej nocy grupa ta zaatakowała też i zgwałciła transseksualistę z Peru.

RadioZET.pl/DG