Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Cejrowski ostro o wizycie Dudy w USA. ''Boże ratuj Polskę''

19.09.2018 16:24
xxx wiadomosci

We wtorek Donald Trump i Andrzej Duda podpisali w Białym Domu deklarację o strategicznym partnerstwie zwiększającą współpracę w obszarze obronności, handlu i energetyki. Moment ten nie był jednak wyjątkowo celebrowany. Media na całym świecie obiegło zdjęcie nachylonego prezydent RP, który składa podpis na dokumencie. Wpadkę skomentował również Wojciech Cejrowski. 

Wojciech.Cejrowski fot. Mariusz Gaczynski/East News

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Andrzej Duda odbył swoją pierwszą oficjalną wizytę w Białym Domu w Waszyngtonie. Polską parę prezydencką powitał prezydent USA Donald Trump wraz z małżonką Melanią Trump. W trakcie uroczystej wizyty nie obyło się jednak bez drobnych wpadek, które wychwycili internauci i dziennikarze. 

Tuż po uroczystym powitaniu, Donald Trump zaprosił polską parę prezydencją do pamiątkowego zdjęcia. Sytuacja ta wprawiła polskiego prezydenta w zakłopotanie. Andrzej Duda nie wiedział, z której strony ma się ustawić

Wpadka Andrzeja Dudy 

Duda dał się również sfotografować w niezręcznej sytuacji w trakcie podpisania deklaracji o współpracy polsko – amerykańskiej. Gdy Donald Trump wygodnie zasiadł na fotelu, prezydent RP podpisywał dokument stojąc przy stole.

Kuriozalną sytuację skomentował w mediach społecznościowych Wojciech Cejrowski - prywatnie wielki zwolennik prezydentury Donalda Trumpa. 

''To nie wymaga komentarza. A jeśli ktoś nie rozumie w czym problem, to jest dudą smaloną. wc PS. Boże ratuj Polskę. Daj nam jakiegoś Paderewskiego II, który wie kiedy się siedzi, a kiedy stoi'' - napisał na Facebooku znany podróżnik.

RadioZET.pl/DG 

Oceń