Zamknij

Cejrowski ostro o wizycie Dudy w USA. ''Boże ratuj Polskę''

Redakcja
19.09.2018 16:24
Wojciech.Cejrowski
fot. Mariusz Gaczynski/East News

We wtorek Donald Trump i Andrzej Duda podpisali w Białym Domu deklarację o strategicznym partnerstwie zwiększającą współpracę w obszarze obronności, handlu i energetyki. Moment ten nie był jednak wyjątkowo celebrowany. Media na całym świecie obiegło zdjęcie nachylonego prezydent RP, który składa podpis na dokumencie. Wpadkę skomentował również Wojciech Cejrowski. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Andrzej Duda odbył swoją pierwszą oficjalną wizytę w Białym Domu w Waszyngtonie. Polską parę prezydencką powitał prezydent USA Donald Trump wraz z małżonką Melanią Trump. W trakcie uroczystej wizyty nie obyło się jednak bez drobnych wpadek, które wychwycili internauci i dziennikarze. 

Tuż po uroczystym powitaniu, Donald Trump zaprosił polską parę prezydencją do pamiątkowego zdjęcia. Sytuacja ta wprawiła polskiego prezydenta w zakłopotanie. Andrzej Duda nie wiedział, z której strony ma się ustawić

Wpadka Andrzeja Dudy 

Duda dał się również sfotografować w niezręcznej sytuacji w trakcie podpisania deklaracji o współpracy polsko – amerykańskiej. Gdy Donald Trump wygodnie zasiadł na fotelu, prezydent RP podpisywał dokument stojąc przy stole.

Zobacz także

Kuriozalną sytuację skomentował w mediach społecznościowych Wojciech Cejrowski - prywatnie wielki zwolennik prezydentury Donalda Trumpa. 

''To nie wymaga komentarza. A jeśli ktoś nie rozumie w czym problem, to jest dudą smaloną. wc PS. Boże ratuj Polskę. Daj nam jakiegoś Paderewskiego II, który wie kiedy się siedzi, a kiedy stoi'' - napisał na Facebooku znany podróżnik.

RadioZET.pl/DG