Zamknij

Wpadka północnokoreańskiej cheerleaderki. Może trafić za to do więzienia [WIDEO]

Redakcja
23.02.2018 21:50
Wpadka północnokoreańskiej cheerleaderki. Może trafić za to do więzienia [WIDEO]
fot. Youtube

O północnokoreańskich cheerleaderkach zrobiło się głośno po ich zjawiskowych zsynchronizowanych występach podczas Olimpiady w Pjongczangu. Tym razem miliony widzów przez telewizorami zobaczyły, jak jedna z nich zalicza wpadkę, która może ją słono kosztować.

Ciężkie zadanie ma przed sobą jedna z cheerleaderek z Korei Północnej. Będzie musiała wytłumaczyć się z tego, co zrobiła podczas zawodów w jeździe figurowej na lodzie. Gdy na lód wyjechała para ze Stanów Zjednoczonych, młoda Koreanka zaczęła odruchowo bić brawo. Możemy się tylko domyślać, jakie poniesie konsekwencje.

Spontaniczna reakcja na trybunach

Wprawdzie sekundę po spontanicznej reakcji, koleżanka siedząca obok szturchnęła cheerleaderkę łokciem, jednak moment ten zarejestrowały kamery i nagranie poszło w świat. Sprawa może być poważna, gdyż władze komunistycznego reżimu z Korei Północnej od dziesięcioleci wmawiają swoim obywatelom, że są w stanie wojny z USA.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Grozi jej więzienie?

Tuż przed amerykańskim duetem na lodzie występowała para w składzie Tae Ok Ryom i Ju Sik Kim i to im miały kibicować Azjatki. Miejmy nadzieję, że młoda kobieta nie zostanie surowo ukarana i wróci cała i zdrowa do kraju.

Oto nagranie (akcja od 52 sekundy):

RadioZET.pl/strz

C