Zamknij

Koszmarny wypadek na bungee w Boliwii. Lina była za długa [WIDEO]

Redakcja
25.04.2017 21:43
Koszmarny wypadek na bungee w Boliwii. Lina była za długa [WIDEO]
fot. Youtube

To miał być jeden z wielu skoków z mostu La Negra w mieście Samaipata w Boliwii. Niestety lina była za długa i młoda kobieta z całym impetem wpadła do płytkiej wody. Miała wiele szczęścia, bo nie dość, że przeżyła upadek z 15-metrowego mostu, to lekarze nie stwierdzili choćby jednego złamania kości.

To przypadek, że nieudany skok młodej kobiety został uwieczniony. – Przejeżdzaliśmy akurat koło mostu i postanowiliśmy popatrzeć na skoki, które często odbywają się w tym miejscu. Po feralnym skoku kobieta została wyciągnięta na brzeg, gdzie spędziła 30 minut. Organizatorzy skoków nie chcieli podać nam jej personaliów – komentowała Shyrleny Cuchallo Ribera, autorka nagrania.

"Błąd człowieka"

Kobieta trafiła do prywatnej kliniki w Santa Cruz de la Sierra, gdzie przeszła szereg badań. Okazało się, że nie ma żadnych poważnych obrażeń. Organizator przyznaje się do winy. – To był błąd człowieka. Ktoś włożył ręce nie tam, gdzie powinien. Zajmiemy się analizą nagrania i wyciągniemy konsekwencje – mówił Óscar Sandoval, dyrektor techniczny firmy Andean Treck, która organizowała skoki z mostu La Negra.

RadioZET.pl/la-razon.com/strz