Zamknij

Wysłała do córki przerażającą wiadomość. Jej nagie ciało znaleziono w lesie

21.09.2022 12:55

Tragedia w mieście Athens w amerykańskim stanie Georgia. Policja znalazła w lesie ciało 59-letniej kobiety. "Śledczy zaobserwował nagą kobietę leżącą na plecach, trzymającą prawą ręką małe drzewko" - pisze portal Metro. Wszystko wskazuje na to, że 59-latka została porwana i zamordowana.

nie żyje kobieta
fot. Debbie Steve Collier

W mieście Athens w amerykańskim stanie Georgia policja znalazła ciało kobiety. Okazało się, że to poszukiwana 59-latka. Dzień przed tragedią wysłała swojej córce tajemniczą wiadomość i przelała jej na konto 2,3 tys. dolarów.

Deborah Collier napisała do córki: "Oni nie pozwolą mi odejść, kocham cię, w niebieskiej doniczce przy drzwiach jest klucz do domu". Amanda od razu powiadomiła służby o zaginięciu matki. Wiele razy bez skutku próbowała się z nią skontaktować.

W lesie znaleziono ciało 59-letniej kobiety. Leżała obok auta, była naga

Śledztwo wykazało, że Deborah Collier wypożyczyła samochód, bo jej własny był w naprawie. Radio satelitarne pojazdu powiadomiło śledczych o dokładnej lokalizacji. Samochód znajdował się niecałe 100 km od Athens, na poboczu autostrady. W środku znaleziono czerwoną torebkę 59-latki oraz ślady ognia.

Ciało kobiety leżało tuż obok auta. "Śledczy zaobserwował nagą kobietę leżącą na plecach, trzymającą prawą ręką małe drzewko" - pisze portal Metro, powołując się na policyjny raport.

Wszystko wskazuje na to, że Deborah Collier została porwana i zamordowana. Nie ma przesłanek, aby twierdzić, że kobieta popełniła samobójstwo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Mirror/ Metro