Wyznała, że jest w związku z duchem. Teraz chce mieć z nim dziecko

Redakcja
22.08.2018 17:33
Wyznała, że jest w związku z duchem. Teraz chce mieć z nim dziecko
fot. ITV

Amethyst Realm opowiedziała w brytyjskiej telewizji ITV o swoim związku z duchem. Jak przyznała, wiele razy spotykała się już z duchami, ale tym razem w jej życiu wydarzyło się coś poważnego. – Po prostu się zakochałam – wyznała.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– Mówię o nim, jak o mężczyźnie, bo tak jest łatwiej ubrać to w słowa. Jest bardzo stary, niezwykle mądry i miły. Jeżeli miałabym obstawiać, zakładam, że jest na planecie już od bardzo dawna – opowiadała w programie „This Morning” Amethyst Realm.

Zobacz także

Amethyst wyznała, że wiele razy spotykała się już z duchami, jednak tym razem chodzi o coś poważnego .  – Po prostu się zakochałam – stwierdziła i dodała, że wraz ze swoim „partnerem” kochają się bardziej niż postaci grane przez Patricka Swayze i Demi Moore w filmie „Uwierz w ducha”.

Jej partner miał przywędrować za nią aż z Australii. Nie jest to jednak „zwykły chłopak”.  - To raczej coś, co się czuje a nie widzi.  To emocjonalna i fizyczna obecność – wyjaśniła kobieta.

Realm wyznała, że są ze sobą od sześciu miesięcy i chcą mieć dziecko. – Badałam ciąże fantomowe. Uważam, że to prawdziwe ciąże, jednak mamy w sobie raczej widmo, a nie ludzkie dziecko. Powodem, dla którego nie jesteśmy w stanie uregulować swojego związku jest to, że ludzie nie rozumieją. Może dzięki temu, co będzie w trakcie ciąży działo się z moim ciałem, zrozumieją – dodała.

RadioZet.pl/ITV/bm