Zamknij

25-latka pochwaliła się pierścionkiem na Facebooku. Zobaczył to jej były i doszło do tragedii

Redakcja
18.02.2018 21:46
25-latka pochwaliła się pierścionkiem na Facebooku. Zobaczył to jej były i doszło do tragedii
fot. Facebook

25-latka podzieliła się swoim szczęściem, chwaląc się na Facebooku pierścionkiem zaręczynowym. Gdy jej były partner to zobaczył, wydarzyła się tragedia.

Wiktor W. poznał Ilonę, będąc jeszcze w domu dziecka. Para spotykała się ze sobą przez wiele lat, aż w końcu kobieta zdecydowała się zakończyć związek. 25-latka uważała, że Wiktor ma skłonności sadystyczne i jest chorobliwie zazdrosny. Jej znajome w rozmowie z rosyjskimi mediami mówiły, że mężczyzna wielokrotnie groził jej śmiercią.

Pochwaliła się pierścionkiem

Gdy Rosjanka opublikowała na Facebooku zdjęcie zaręczynowego pierścionka, jej były wpadł w szał i zjawił się u niej pod drzwiami, prosząc o krótką rozmowę. Gdy kobieta wpuściła Wiktora do kuchni, ten wyjął z szafki ostry nóż i rzucił się na swoją dawną miłość.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Zabił byłą z zazdrości

Współlokatorka znalazła Ilonę ciężko ranną, jednak mimo prób, nie udało jej się uratować. Bliscy zmarłej mówili, że ta wiele razy zgłaszała się na policję po tym, jak były partner groził jej śmiercią. Niestety policjanci nie zrobili nic, by jej pomóc. Morderca został aresztowany i teraz o jego przyszłości zdecyduje sąd.

Zobacz także

RadioZET.pl/life.ru/Fakt24/strz