Zamknij

Zabójstwo na plaży nudystów. "Wyjął strzelbę z plecaka i oddał trzy strzały"

25.07.2022 15:09

46-latek został zastrzelony na plaży nudystów niedaleko Lyonu we Francji. Mężczyzna miał obrażać plażowiczów i masturbować się przed jedną z kobiet. Policja aresztowała 76-latka.

zabójstwo na plaży nudystów
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne, plaża w Lyonie)

Ekshibicjonista został zastrzelony na plaży „La Mama” w parku Grand Parc Miribel-Jonage na obrzeżach Lyonu. Do tragicznego zdarzenia doszło około 10:30 czasu lokalnego w sobotę. 46-latek miał "zabawiać się" ze sobą na oczach jednej z kobiet.

Nie spodobało się to 76-latkowi, więc między mężczyznami wywiązała się kłótnia. Wtedy doszło do tragedii.

Lyon. 46-latek masturbował się na plaży nudystów. Został zastrzelony

Według ustaleń policji 46-latek wykrzykiwał obelgi pod adresem kąpiących się i dokonał "aktu seksualnego" naprzeciwko jednej z kobiet. 76-letni plażowicz, zgorszony jego zachowaniem, poprosił, by mężczyzna odszedł w inne miejsce. Gdy ten odmówił, 76-latek wyjął strzelbę z plecaka i oddał w kierunku agresora co najmniej trzy strzały, trafiając w klatkę piersiową.

Policjanci byli w pobliżu, więc szybko przyjechali na miejsce. Postrzelonego mężczyznę próbowano ratować, jednak jego obrażenia okazały się śmiertelne. 76-latek oddał się w ręce funkcjonariuszy bez stawiania oporu.

Kanał France 3 poinformował, że sprawca był myśliwym, który miał licencję na broń. Dokument nie pozwalał mu jednak na noszenie jej w miejscach publicznych. Nie wiadomo, dlaczego zabrał strzelbę na plażę.

Francuscy policjanci wszczęli śledztwo. Ustalono, że ofiara mieszkała w Lyonie. Nie wiadomo, czy mężczyzna był na plaży nudystów po raz pierwszy, czy jeździł tam regularnie.

RadioZET.pl/Daily Mail