Zamknij

Zaginięcie Madeleine McCann. Szokujące odkrycie w kamperze podejrzanego

18.06.2020 20:18
Madeleine McCann
fot. East News/Mark St George / Rex Features

Madeleine McCann zaginęła 13 lat temu. Dziewczynka miała wtedy 3 latka. Christian Brueckner, główny podejrzany zaprzecza, że ma coś wspólnego z zaginięciem dziecka. Jednak w kamperze mężczyzny dokonano szokującego odkrycia.

Christian Brueckner aktualnie jest głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Wcześniej mężczyzna mówił, że nie będzie odpowiadał na pytania śledczych dotyczące zaginięcia dziewczynki, dopóki nie udowodni mu się winy. Jednak teraz za pośrednictwem prawników podejrzany przekazał, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem McCann.

Zaginięcie Madeleine McCann. Szokujące odkrycie w kamperze

Do sprawy Madeleine McCann media powróciły niedawno po tym, jak niemiecka policja poinformowała, że ma dowody potwierdzające, że za zaginięciem dziewczynki odpowiedzialny jest Christian Brueckner. Śledczy nie chcą jednak zdradzić, o jakie dowody chodzi.

Zobacz także

Jak podają zagraniczne media, w kamperze podejrzanego dokonano szokującego odkrycia. Najprawdopodobniej odnaleziono tam około 8 tysięcy filmów z treściami pedofilskimi. Śledczy w pojeździe zabezpieczyli także dziecięce ubrania i stroje kąpielowe. Jak podaje Daily Mail UK, podejrzany miał się chwalić koledze, że kamper, którym podróżował między Niemcami a Portugalią, jest idealny do ukrywania dzieci oraz narkotyków.

Zaginięcie Madeleine McCann

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w Portugalii na posesji w Praia da Luz. Miała wtedy 3 latka. Dziewczynka była wtedy z rodzicami na wakacjach.

Zobacz także

W ubiegłym tygodniu niemiecki prokurator Hans Christian Wolters poinformował, że dowody sugerują, że dziewczynka nie żyje. Podkreślił, że sprawa nie dotyczy już zaginięcia, a morderstwa.

Według wszystkich informacji, które dostaliśmy, dziewczynka nie żyje. Nie mamy żadnych wskazówek, by było inaczej. Mamy rzeczy, o których nie możemy powiedzieć, wskazujące, że Madeleine nie żyje, nawet jeśli muszę przyznać, że nie mamy ciała

- powiedział Wolters w stacji Sky News.

RadioZET.pl/Daily Mail UK/Sky News