Zamknij

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 21-letnia Australijka

Redakcja
07.06.2017 18:39
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 21-letnia Australijka
fot. Facebook

Tragiczne wieści dotarły z Londynu. Rodzina poszukiwanej Sary Zelenak z Australii poinformowała, że dziewczyna zginęła w ataku terrorystycznym. 

Zagłosuj

Czy wierzysz, że Europa Zachodnia upora się z problemem terroryzmu?

Liczba głosów:

Według informacji portalu telegraph.co.uk, rodzina zaginionej Sary Zelenak przyjechała do stolicy Wielkiej Brytanii w celu poszukiwania córki. Niestety na miejscu czekała na nich tragiczna wiadomość. Dziewczyna nie przeżyła zamachu. Odnaleziono jej ciało. 

- Horror, absolutny horror. Sara nie żyje, znaleziono ciało, a badania DNA potwierdziły, że to ona. Dziękuję wszystkim za wsparcie - napisała na Facebooku.

TA HISTORIA CHWYTA ZA SERCE! Kanadyjka jedną z ofiar zamachu w Londynie. Zmarła w ramionach narzeczonego

Brytyjskie media donoszą, że dziewczyna dwukrotnie uniknęła śmierci. Pierwszy raz na koncercie Ariany Grande, gdzie mimo posiadanych biletów nie wybrała się. Drugi raz w trakcie ataku przy Westminsterze. 

Zobacz także

Sprawa Sary Zelenak obiegła media na całym świecie. O pomoc w jej znalezieniu zwróciła się na Facebooku koleżanka dziewczyny. Młode kobiety razem zaczęły uciekać przed zamachowcami, jednak w pewnym momencie rozdzieliły się.

Pięć minut przed zamachem Sara skorzystała z komunikatora Whatsapp w swoim telefonie. Później urządzenie przestało wysyłać jakikolwiek sygnał.

RadioZET.pl/DG