Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zamówili na Amazonie plastikowe pudełka. Przysłali im 30 kg marihuany

15.02.2018 18:29
xxx wiadomosci

Para z Florydy zgłosiła się na policję po tym, gdy zamówiwszy dwa pojemniki w internetowym sklepie Amazon, kurier przywiózł im 30 kilogramów marihuany. Sprawą zajęła się policja.

Zamówili na Amazonie plastikowe pudełka. Przysłali im 30 kg marihuany fot. Twitter
Zagłosuj

Uważasz, że marihuana w Polsce powinna być legalna?

O tym, że coś jest nie tak z zamówieniem, Amerykanie zorientowali się, zanim jeszcze otworzyli paczkę od kuriera. Paczka była bardzo ciężka, mimo tego, że kupili jedynie dwa plastikowe pojemniki na ubrania. — Były bardzo ciężkie. Bardziej, niż powinno się wydawać, kiedy podnosisz cztery puste pojemniki — mówi klientka internetowego sklepu.

Bonusowa przesyłka

Po rozcięciu kartonu po pokoju uniósł się zapach suszonych ziół. Okazało się, że w pojemnikach były dwa foliowe worki, a w nich łącznie 30 kilogramów marihuany. Para przestraszyła się całej sytuacji i zaraz po zgłoszeniu sprawy na policję wyprowadzili się z domu na kilka dni.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Zamawiali tylko pudełka

Wstępne śledztwo wykazało, że paczka została nadana w amerykańskim stanie Massachusetts. Gdy Amazon dowiedział się o całej historii, w ramach przeprosin podarował parze upominkową kartę o wartości 150 dolarów.

Bojówki to sportowe spodnie męskie, często noszone poza siłownią. Czy są dla Ciebie?

RadioZET.pl/cannabisnow.com/strz

Oceń