Zamknij

Zamówili na Amazonie plastikowe pudełka. Przysłali im 30 kg marihuany

Redakcja
15.02.2018 18:29
Zamówili na Amazonie plastikowe pudełka. Przysłali im 30 kg marihuany
fot. Twitter

Para z Florydy zgłosiła się na policję po tym, gdy zamówiwszy dwa pojemniki w internetowym sklepie Amazon, kurier przywiózł im 30 kilogramów marihuany. Sprawą zajęła się policja.

 

O tym, że coś jest nie tak z zamówieniem, Amerykanie zorientowali się, zanim jeszcze otworzyli paczkę od kuriera. Paczka była bardzo ciężka, mimo tego, że kupili jedynie dwa plastikowe pojemniki na ubrania. — Były bardzo ciężkie. Bardziej, niż powinno się wydawać, kiedy podnosisz cztery puste pojemniki — mówi klientka internetowego sklepu.

Bonusowa przesyłka

Po rozcięciu kartonu po pokoju uniósł się zapach suszonych ziół. Okazało się, że w pojemnikach były dwa foliowe worki, a w nich łącznie 30 kilogramów marihuany. Para przestraszyła się całej sytuacji i zaraz po zgłoszeniu sprawy na policję wyprowadzili się z domu na kilka dni.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Zamawiali tylko pudełka

Wstępne śledztwo wykazało, że paczka została nadana w amerykańskim stanie Massachusetts. Gdy Amazon dowiedział się o całej historii, w ramach przeprosin podarował parze upominkową kartę o wartości 150 dolarów.

Zobacz także

Bojówki to sportowe spodnie męskie, często noszone poza siłownią. Czy są dla Ciebie?

RadioZET.pl/cannabisnow.com/strz

C