Zamknij

W basenie zapadło się dno. Ludzie patrzyli, jak dziura wciąga 32-latka. Nie wypłynął

22.07.2022 13:48
Zapadlisko w basenie. Dziura wessała 32-latka
fot. screem Kann News/Twitter.com

Nie żyje 32-letni mężczyzna, który został wciągnięty do dziury w zapadlisku basenu w trakcie imprezy firmowej w mieście Karme Josef (Izrael). W momencie tragedii na miejscu było ok. 50 osób, którzy biernie przyglądali się, jak mężczyzna i inne rzeczy pływające w basenie oraz woda są zasysane do dziury w ziemi.

Tragiczny finał imprezy firmowej w Izraelu. W czwartek 21 lipca ludzie bawili się w basenie i wokół niego, gdy nagle zapadła się część jego dna. Wtedy, jak relacjonuje serwis gazety "Times of Israel", zaczęła do niego spływać woda, a wir wciągnął dwie osoby. Jednej z nich nie udało się wydostać.

Ekipy ratunkowe pomogły 34-latkowi, który zdołał się wydostać z zapadliska. Niestety, wir wciągnął pod ziemię 32-letniego mężczyznę. Nie udało się go uratować.

Zapadło się dno basen, dziura wciągnęła 32-latka. Nie wypłynął

Ratownicy odnaleźli jego ciało pod ziemią, po kilku godzinach poszukiwań. Akcja ratunkowa wydłużyła się – służby musiały zbudować konstrukcję wspierającą basen, w obawie przed możliwym dalszym zawaleniem. Dopiero po kilku godzinach zlokalizowali ciało ofiary.

- Poziom wody nagle zaczął się opadać, a dziura otworzyła się, tworząc wir, który wciągnął do środka dwie osoby – relacjonowała jedna z kobiet, która uczestniczyła w imprezie firmowej. - Sekundy później widziałam, jak dwie osoby po prostu znikają - dodał świadek.

Policja ogłosiła później w czwartek wieczorem, że rozpoczyna dochodzenie w sprawie śmierci i sprawdza, czy basen działał z odpowiednią licencją. W sieci pojawiły się przerażająca nagrania z miejsca tragedii. Widać na nim jak do zapadniętej części basenu spływa woda, materace i dmuchane elementy do odpoczynku w wodzie. Na krawędzi obiektu przebywało co najmniej kilkanaście osób, które niespecjalnie przejęły się całą sytuacją.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Timesofisrael.com

C