Zamknij

Zawiązała dziecku torbę na głowie i podpaliła dom. 3-latek cudem uniknął śmierci

04.12.2019 18:26
Podpaliła dom
fot. Daily Mail

47-letnia Maricela Magana Ruiz z Kalifornii została aresztowana po tym, jak podpaliła własny dom. Wcześniej zawiązała swojemu dziecku na głowie plastikową torbę i pozostawiła je niemal na pewną śmierć w ogarniętym ogniem budynku. Pomoc nadeszła dosłownie w ostatniej chwili.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na głowie 3-latka zawiązała plastikową torbę, związała mu ręce, a następnie podpaliła ich wspólny dom. Matka z Kalifornii została aresztowana.

Zobacz także

Wstrząsające wydarzenia rozegrały się w Santa Paula w Kalifornii. Jak podaje miejscowa policja, informację o pożarze na Bahia Circle funkcjonariusze otrzymali w godzinach wieczornych. Gdy zjawili się na miejscu, 47-letnia Maricela Magana Ruiz była przywiązana do łóżka. Jej 3-letni syn znajdował się w innej części domu. Miał na głowie zawiązaną plastikową torbę.

Okazało się, że 47-latka najpierw uwięziła swojego synka w jednym z pomieszczeń, a następnie podpaliła dom. Na końcu sama przywiązała się do łóżka i oczekiwała na samobójczą śmierć.

ZOBACZ TAKŻE: Kot wskoczył do wózka i udusił 9-miesięczne niemowlę

– Początkowo kobieta nie chciała powiedzieć, kto odpowiada za sytuację i cała historia, jaką nam przedstawiała była niespójna. Poprzez upór naszych śledczych ustaliliśmy, że jest podejrzaną. To przerażające, bo gdy zjawiliśmy się na miejscu ogień był już prawie obok kanapy, gdzie znajdował się chłopiec. Gdyby ta kanapa się zapaliła, prowadzilibyśmy teraz zupełnie inną dyskusję – informuje szef lokalnej policji.

Zobacz także

Po interwencji służb, kobieta i jej 3-letni syn trafili do szpitala. 47-latka, która naraziła własne dziecko na utratę życia, niebawem ma usłyszeć zarzuty.

RadioZET.pl/ Los Angeles Times/ Daily Mail