Zamknij

Zazdrosna 36-latka uśpiła swojego partnera i wykonała na nim chirurgiczny zabieg

Redakcja
01.02.2018 16:56
Zazdrosna 36-latka uśpiła swojego partnera i wykonała na nim chirurgiczny zabieg
fot. Twitter

Cały Kazachstan żyje historią 36-latki, która w przypływie zazdrości pozbawiła swojego partnera przyrodzenia. Zhanna Nurzhanova po „zabiegu” zawiozła zakrwawionego ukochanego do szpitala, gdzie została aresztowana.

Zagłosuj

Czy twój partner/partnerka bywa chorobliwie zazdrosny?

Liczba głosów:

Jak donoszą kazachskie portale, zaczęło się od tego, że mężczyzna w obecności swojej partnerki skomplementował zdjęcie innej kobiety. 36-latka zdenerwowała się do tego stopnia, że postanowiła zemścić się na nim w najgorszy z możliwych sposobów.

Zemsta z zazdrości

Nurzhanova najpierw podała po kryjomu ukochanemu dużą dawkę środków nasennych. Gdy ten zasnął, ściągnęła mu spodnie i zaaplikowała miejscowe znieczulenie w zastrzyku. Miała tego spory zapas, gdyż pracowała w salonie piękności. Gdy środek zaczął działać, kobieta chwyciła za nóż i z chirurgiczną precyzją pozbawiła Kazacha narządu.

On do szpitala, ona do aresztu

Zhanna musiała poczuć wyrzuty sumienia lub przestraszyć się, że może dojść do śmierci z wykrwawienia. Wsadziła wciąż śpiącego ukochanego do samochodu i zawiozła go do szpitala. Tam lekarze zaopiekowali się okaleczonym, jednak nie mogło być mowy o przyszyciu członka. Obrażenia były zbyt poważne. Zgodnie z kazachstańskim prawem Nurzhanovej grozi nawet 6 lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/thesun.co.uk/strz