Zamknij

Zbrodnia w Rosji. Młodzi bandyci odcięli 40-latce głowę. Osierociła piątkę dzieci

Redakcja
02.06.2018 18:14
Smierc 40-latki z Rosji
fot. Facebook

Potworna zbrodnia na południu Rosji. 40-letnia matka piątki dzieci została znaleziona martwa z odciętą głową. Policjanci szybko ustalili, że mordercami są 17 i 20-letni uczniowie miejscowej szkoły.

W poniedziałkowy wieczór, 14 maja, Natalia Dmitrejewa wybrała się do kawiarni, aby spotkać się ze znajomą. Z relacji świadków wynika, że po spotkaniu w kawiarni, została tam jeszcze przez godzinę i wyszła z dwoma młodymi mężczyznami.

Morderstwo w Rosji

17-letni Maksim Bondarenko i 20-letni Sawelij Nikigorof mieli odprowadzić Rosjankę do domu. Rosyjskie media podają, że kobieta znała ich, gdyż jeden z nich chodził z jej synem do szkoły. Następnego dnia przechodnie zauważyli zmasakrowane i pozbawione głowy ciało 40-latki.

Młodociany gang z Psechbaju

Siostra zmarłej uważa, że morderców było więcej. „Fakt24” opierając się na relacje rosyjskich mediów, pisze, że 17 i 20-latek należą do szkolnej grupy, która sieje postrach na ulicach Psechbaju. Pozostali członkowie młodocianej grupy przestępczej są widywani w mieście i nikt nie jest w stanie dobrać im się do skóry. Mieszkańcom zależy, aby zabójcy zostali ukarani. Tymczasem, jak czytamy, jedno z haseł młodych bandytów brzmi, że to oni będą „decydować kto będzie żył, a kto nie”.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz