Zamknij

Złapali porywacza 9-latki, a ślad za dziewczynką urywa się na parkingu

Redakcja
04.09.2017 19:38
Złapali porywacza 9-latki, a ślad za dziewczynką urywa się na parkingu
fot. Twitter (screen)

Jak donoszą francuskie media, policjantom udało się namierzyć i zatrzymać porywacza 9-latki, która w nocy z 26 na 27 sierpnia zaginęła podczas wesela. Mężczyzna trafił na przesłuchanie.

Zagłosuj

Czy uważasz, że dziewczynkę uda się odnaleźć?

Liczba głosów:

34-latek wszystkiego się wypiera, jednak przeciwko niemu jest szereg dowodów świadczących, że to on porwał Maelys de Araujou. – Mężczyzna kwestionuje fakty i nie chce współpracować z prokuraturą – powiedział szef prokuratury w Grenoble. Wciąż nikt nie ma potwierdzonych informacji, co się stało z Maelys de Araujou.

Tajemnicze zaginięcie dziecka

Jak podaje Sky News, zatrzymany ma 34 lata i usłyszał już poważny zarzut. Francuski prokurator oskarżył go o "porwanie, bezprawne przetrzymywanie lub zatrzymanie osoby poniżej 15. roku życia"

Śledczy pracujący nad sprawą podejrzewają, że 9-latka została wywieziona samochodem z miejsca, gdzie odbywało się wesele. Policyjne psy tracą ślad na parkingu przed budynkiem. Obecnie analizowane są zapisy z kamer oraz zdjęcia i filmy weselnych gości.

Ślad urywa się na parkingu

Prowadzący śledztwo obawiają się, że dziewczynka została gdzieś wywieziona. Psy policyjne straciły bowiem jej trop już na parkingu obok miejsca, gdzie odbywało się wesele. Śledczy szukają jakichkolwiek wskazówek na zdjęciach i filmikach nagranych przez weselnych gości.

Zobacz także

Czy gwałcicieli należy karać surowiej, niż do tej pory? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/SkyNews/Wp.pl/strz