Zamknij

Złodziej nie wiedział, że włamuje się na... trening MMA. Źle na tym wyszedł [WIDEO]

Redakcja
07.09.2017 22:28
Złodziej nie wiedział, że włamuje się na... trening MMA. Źle na tym wyszedł [WIDEO]
fot. Youtube

Złodziej chciał obrabować jeden z lokali w Los Angeles. Miał jednak pecha, bo włamał się do klubu, gdzie odbywał się trening zawodników MMA. Przestępca został ciężko poturbowany zanim przyjechali policjanci. – Poczułem instynkt i podbiegłem – relacjonował instruktor sztuk walki.

Zagłosuj

Jaki sport preferujesz?

Liczba głosów:

30 sierpnia późnym wieczorem drobnej postury przestępca włamał się do jednego z lokali w Los Angeles. Myślał, że nikogo nie ma w środku, albo trafi na kogoś, kogo przestraszy jego pistolet, jednak tego wieczoru szczęście mu nie sprzyjało. W sali, którą zamierzał obrabować, odbywał się właśnie trening mieszanych sztuk walki.

Niefortunne włamanie

Przestępca zanim się obejrzał otrzymał kilka ciosów i został powalony na podłogę. – Poczułem instynkt i podbiegłem do niego. Użyłem kilku chwytów judo, które dobrze znam. Broń wyleciała mu z dłoni, a ja poczekałem z nim, aż przyjedzie policja – relacjonował Jacobe Powel, zawodnik MMA, który akurat prowadził trening.

Jacobe Powel prowadził trening

W materiale stacji telewizyjnej FOX11 widać włamywacza z założonymi na rękach kajdankami. Mężczyzna wygląda na poturbowanego i w pewnym momencie nawet upada na chodnik. Teraz przestępcę czeka kolejna batalia - przed sądem.

Jacobe Powel jest 34-letnim zawodnikiem MMA z bilansem walk 3-6. Ostatnią walkę w klatce stoczył 2 lipca 2017 r. na gali MMA Event Inc Live.

MMA na ulicy w Rosji:

Zobacz także

RadioZET.pl/bloodyelbow.com/strz