Zamknij

Znaleziono ciało mężczyzny w szybie wentylacyjnym w galerii handlowej

Redakcja
04.05.2018 10:50
Smierc w galerii handlowej
fot. Wikipedia+Twitter

Wstrząsające odkrycie w galerii handlowej w kanadyjskim Calgary. Hydraulik podczas naprawy toalety natknął się na zaklinowane w ścianie ciało mężczyzny, który prawdopodobnie usiłował przecisnąć się przez szyb wentylacyjny.

Kanadyjska agencja prasowa Canadian Press poinformowała o niecodziennym wydarzeniu podczas rutynowych prac hydraulicznych w galerii handlowej w Calgary. Służby wyłączyły z użytkowania piętro, na którym znaleziono zwłoki i te po kilku godzinach trafiły do szpitala na sekcję.

Ciało w szybie wentylacyjnym

Jak do tej pory, śledczym nie udało się ustalić, w jaki sposób ciało człowieka znalazło się w ścianie toalety w miejscu publicznym. Wstępne ustalenia wykluczają jednak działanie osób trzecich. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek.

Nieszczęśliwy wypadek

Jedna z hipotez mówi o tym, że mężczyzna czołgał się w rurach systemu wentylacyjnego i w pewnym momencie utknął tak, że nie mógł już zawrócić. — To prawdopodobnie niefortunny wypadek — mówił jeden z policjantów w rozmowie z mediami. Tożsamość zmarłego wciąż nie jest znana.

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24/strz